Dětské hry k zahájení prázdnin 1.7.2015

Datum: 29. 7. 2015 | Počet fotografií: 24

Zastupitelstvo obce se jednohlasně rozhodlo zpříjemnit našim dětem zakončení školního roku a tak uspořádalo dne 1. 7. na hasičském hřišti dětský den pod názvem „Oslava prázdnin“.  Pro děti byla připravena řada disciplín. Překážková dráha, chůdy, skákání v pytli, lovení bonbónů. Ostrostřelci stříleli ze vzduchovky, práci hasičů si vyzkoušeli při srážení lahve vodním proudem. Malířské nadání účastníků prověřilo kreslení autoportrétu se zavázanýma očima pod odborným vedením paní učitelky Kristýny. Ti nejodvážnější si mohli vyzkoušet chůzi po laně.
Počasí nám přálo, sluníčko pálilo a tak připravená hasičská káď s vodou byla stále v obležení. Kupodivu ale nebyla určena ke koupání, ale k chlazení nápojů. Výběr byl pestrý, uspokojil nejen děti, ale i dospělé.
Při pohybu na čerstvém vzduchu rychle vyhládne. Tak jsme zapálili oheň a všichni si mohli opéct špekáček či klobásu a doplnit tak vydanou energii. Na začínající prázdniny ji budou určitě potřebovat. S ubývajícím světlem pomalu ubývalo i dětí až jsme se rozešli všichni. / JK